Информация за работодателя
Име: Hugo Boss AG
Лице за контакт: All application documents for the pre-selection should be sent only to EURES Bulgaria
Адрес:
Държава: Германия
Web site:
Сектор:
Юридически статус:

Наименование на позицията: Техник по поддръжка/Логистичен техник/Technician in maintenance/Logistics technician (m/f/d)
Описание на длъжността/Отговорности: The International and Specialized Services is looking for applicants for the following position for a leading fashion and lifestyle company in the premium segment with approximately 14,000 employees worldwide:

The employees and the company are connected by a common goal: they wish to inspire people with their work. You have the opportunity to contribute your personality, ideas and creativity because only when we go new ways together something unique can result. Become a part of the team and discover how you can design your personal future within the company!

Your duties:
- Securing the availability of the storage, conveyor and order picking systems during operations
- Planning and management of preventative maintenance and service measures pursuant to DIN 31051
- Performance of repairs
- Replacement part management
- Recognition, analysis, removal and documentation of plant malfunctions
- Continuous optimization of plants and processes
- Cooperation in diverse projects
- Management of external service providers (such as programmers, mechanics, shelf inspectors etc.)

Your profile:
- Completed training and multi-year professional experience as an industrial electrician or mechatronic technician (partially) automated logistics centers or production operations
- Technical skill in the performance of smaller repairs
- Knowledge of SPS (Siemens S7) and superimposed controls / IT systems
- Independent, team-oriented and engaged working methods
- Good knowledge of Microsoft Office as well as ideally knowledge of SAP
- Knowledge of German at the B1-B2 level

What the position offers:
- Fixed term employment contract, possibility of permanent employment
- Salary at tariff, depending on qualifications (starting at 3,100 €/monthly)
- Shift work (normally 1-2 shifts, in exceptional cases 3-shifts)
- Numerous benefits
- Space for inspiration, innovation and interaction in a modern and dynamic work environment
- Support in the compatibility of family and profession
- A dynamic and inspiring job in an engaged and motivated team
- Modern work environment on the corporate campus with a fitness studio, football and beach volley fields, company restaurant as well as a company medical service

Международните и специализирани услуги търсят кандидати за следната позиция за водеща модна и лайфстайл компания в премиум сегмента с около 14 000 служители по целия свят:

Служителите и компанията са свързани с една обща цел: те искат да вдъхновят хората с работата си. Вие имате възможността да допринесете за това със своята личност, идеи и творчество, защото само когато вървим заедно по нови пътища, резултатът може да е нещо уникално. Станете част от екипа и открийте как можете да проектирате своето лично бъдеще в компанията!

Вашите задължения:
- Обезпечаване наличността в системите за съхранение, конвейра и други системи за събиране по време на производството
- Планиране и управление на превантивна поддръжка и сервизни мерки съгласно DIN 31051
- Извършване на ремонти
- Управление на резервните части
- Разпознаване, анализ, отстраняване и документиране на неизправности в заводите
- Непрекъснато оптимизиране на инсталации и процеси
- Сътрудничество в различни проекти
- Управление на външни доставчици на услуги (като програмисти, механици, инспектори по рафтове и др.)

Вашият профил:
- Завършено обучение и многогодишен професионален опит като индустриален електротехник или мехатронна техника (частично) автоматизирани логистични центрове или производствени операции
- Технически умения в изпълнението на по-малки ремонти
- Познаване на SPS (Siemens S7) и наложени контроли / IT системи
- Независими, екипно ориентирани и ангажирани работни методи
- Добро познаване на Microsoft Office, както и идеално познаване на SAP
- Владеене на немски език на ниво В1-В2

Какво предлага позицията:
- Трудов договор с фиксиран срок, възможност за постоянна работа
- Заплата при тарифи, в зависимост от квалификацията (започваща от 3,100 € / месечно)
- Работа на смени (обикновено 1-2 смени, в изключителни случаи 3 смени)
- Многобройни ползи
- Пространство за вдъхновение, иновации и взаимодействие в модерна и динамична работна среда
- Подкрепа за съвместимостта на семейството и професията
- Динамична и вдъхновяваща работа в ангажиран и мотивиран екип
- Модерна работна среда на фирмения кампус с фитнес студио, игрища за футбол и плажен волейбол, фирмен ресторант, както и фирмено медицинско обслужване

Изисквания към кандидатите
Образование: Средно / след средно образование
Специализация: Производство и третиране
Професионална квалификация: Technical skill in the performance of smaller repairs. Knowledge of SPS (Siemens S7) and superimposed controls / IT systems Independent, team-oriented and engaged working methods Good knowledge of Microsoft Office as well as ideally knowledge of SAP.
Длъжност:

Опит: Multi-year professional experience as an industrial electrician or mechatronic technician (partially) automated logistics centers or production operations.
Езиковия умения: Немски - 3 - Добър
Шофьорска книжка: Не
Други: Completed training and multi-year professional experience as an industrial electrician or mechatronic technician (partially) automated logistics centers or production operations.

Заплащане и условия на заетост
Заплата: Salary at tariff, depending on qualifications (starting at 3,100 EUR/monthly)
Система на заплащане:
Месторабота: Metzingen near Stuttgart (Baden-Wuerttemberg)
Период на договора /срочен, постоянен/: Fixed term employment contract, possibility of permanent employment
Работно време:
Бр. работни часове на седмица:
Работа на смени и почивни дни: Shift work (normally 1-2 shifts, in exceptional cases 3-shifts)
Настаняване:
Храна:
Други: Дата на започване: веднага. Numerous benefits. Space for inspiration, innovation and interaction in a modern and dynamic work environment. Support in the compatibility of family and profession. A dynamic and inspiring job in an engaged and motivated team. Modern work environment on the corporate campus with a fitness studio, football and beach volley fields, company restaurant as well as a company medical service.

Документи, изисквани от работодателя: Автобиография на немски или английски език /Curriculum Vitae(CV)
представени документите:
Немски или Английски
Къде да се изпращат документите: Изпратете Автобиография в EUROPASS format на e-mail: Reni.Mintcheva@az.government.bg, като посочите реф. №: 491391.

Вашите лични данни се обработват от Агенция по заетостта (EURES България), като администратор на лични данни, съгласно действащото национално законодателство. Може да се запознаете с Политиката за поверителност на сайта на АЗ и във всеки наш офис.
E-mail за изпращане на документите: Reni.Mintcheva@az.government.bg