Информация за работодателя
Име: Personel efekt, s.r.o.
Лице за контакт: All application documents for the pre-selection should be sent only to EURES Bulgaria.
Адрес: Slovenská 69, 080 01 Prešov
Държава: Словакия
Web site: www.personelefekt.sk
Сектор: Temporary employment agency
Юридически статус: 36448508

Наименование на позицията: Production operator
Описание на длъжността/Отговорности: - machine operators
- installation of components (car radios, dashboards, navigation systems and on-board computers, throttles)
- quality control of products
- assembly of products

Изисквания към кандидатите
Образование: Средно / след средно образование
Специализация: Производство и третиране
Професионална квалификация:
Длъжност:

Опит: Minimum 6 months of experiences on the same or similar position in production company
Езиковия умения:
Шофьорска книжка: Не
Други:

Заплащане и условия на заетост
Заплата: 441 € net / month + pay supplements for work during holidays, for night and weekend shifts and overtimes (together it could be 600-700€ net)
Система на заплащане: monthly
Месторабота: Kechnec, Košice region, Slovakia
Начална дата за започване: 08.10.2019 г.
Период на договора /срочен, постоянен/: fixed-term contract
Работно време: 6:00 - 18:00 / 12 hours per day
Бр. работни часове на седмица:
Работа на смени и почивни дни: four-shift operating mode
Настаняване:
Храна:
Пътни разходи до страната:
Други:

Начин за кандидатстване
Документи, изисквани от работодателя: CV
представени документите:
English / Ukrainian / Russian
Къде да се изпращат документите: Заинтересованите лица, следва да изпратят Автобиография в EUROPASS format на e-mail: Mariyana.Miteva@az.government.bg, като посочат реф. № 421125 на офертата:Работните места са публикувани в рамките на Европейски ден на труда, който Агенцията по заетостта организира на 17.09.2019 г. в гр.София, х-л Рамада София Сити Център, бул. „Княгиня Мария Луиза“ №131 и където представители на компанията ще интервюират заинтересовани кандидати.
Вашите лични данни се обработват от Агенция по заетостта (EURES България), като администратор на лични данни, съгласно действащото национално законодателство. Може да се запознаете с Политика за поверителност на сайта на АЗ https://www.az.government.bg/pages/politika-za-poveritelnost-i-zashtita-na-lichnite-danni и във всеки наш офис, което съдържа основанието и целите за обработката на лични данни, видовете данни, трети лица, имащи достъп до тях, срока за съхранение, правата ми и данни за контакт.
E-mail за изпращане на документите: Mariyana.Miteva@az.government.bg