Информация за работодателя
Име: Bisterra GmbH Grand Hotel Suhl
Лице за контакт: Alle Dokumente für die Vorauswahl der Kandidaten sollen ausschließlich an EURES Bulgarien gesendet w
Адрес:
Държава: Германия
Web site:
Сектор: Beherbergung
Юридически статус:

Наименование на позицията: Servicefachkraft (m/w/d) - Сервитьор/ка
Описание на длъжността/Отговорности: Ihre Aufgaben umfassen:
- die eigenständige Führung einer Servicestation innerhalb des A-la-carte-Bereichs, des Buffetservice (z.B. Frühstücksbuffet) sowie des Tagungs-und Veranstaltungsservices
- Beratung der Gäste bei der Auswahl von internationalen Speisen und Getränken
Вашите задачи включват:
- независимо управление на станция в A-la-carte зоната, или на бюфета (например закуска на бюфет), както и обслужване на срещи и събития
- Консултиране на гостите относно избора на международни храни и напитки

Изисквания към кандидатите
Образование: Основното образование
Специализация: Лични услуги
Професионална квалификация: Професионален опит на подобна позиция е предимство.
Длъжност: Лични асистенти и охранители
  Работници в домакинството и ресторантьорските услуги
  Сервитьори, сервитьорки и бармани
Опит: - Abgeschlossene Berufsausbildung im gastronomischen Bereich
- Deutsch & Englisch – min. B1
- завършено професионално обучение в гастрономията
- владеене на немски и английски език -минимум ниво В1
Езиковия умения: Немски - 3 - Добър
Английски - 3 - Добър
Шофьорска книжка: Да
Други:

Заплащане и условия на заетост
Заплата: бруто 9,19€ на час (според опита)
Система на заплащане: месечно
Месторабота: Suhl, Thuringia, Germany
Начална дата за започване:
Период на договора /срочен, постоянен/: безсрочен договор
Работно време:
Бр. работни часове на седмица:
Работа на смени и почивни дни: Работа на 3 смени, през уикендите и в празнични дни
Настаняване: Осигурена е квартира; помощ при намиране на жилище
Храна:
Пътни разходи до страната:
Други:

Документи, изисквани от работодателя: Автобиография /EUROPASS формат/
представени документите:
немски език
Къде да се изпращат документите: Заинтересованите лица, следва да изпратят Автобиография в EUROPASS format на e-mail: Mariyana.Miteva@az.government.bg, като посочат реф. № 491424 на офертата.
Вашите лични данни се обработват от Агенция по заетостта (EURES България), като администратор на лични данни, съгласно действащото национално законодателство. Може да се запознаете с Политика за поверителност на сайта на АЗ https://www.az.government.bg/pages/politika-za-poveritelnost-i-zashtita-na-lichnite-danni и във всеки наш офис, което съдържа основанието и целите за обработката на лични данни, видовете данни, трети лица, имащи достъп до тях, срока за съхранение, правата ми и данни за контакт.
E-mail за изпращане на документите: Mariyana.Miteva@az.government.bg