header eures

Информация за работа
Бояджия за индустрията, Лакировач
Преглед
Държава: Германия
Категории на работа: Физически и ръчен труд
Диапазон заплата: € 1400 - 1800 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary: нето
Шофьорска книжка/Driving license:
Пощенски код:
Езикови умения: Добри познания по немски език
Ниво на владеене: B1 независимо (поддържащо ниво)
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Постоянна
Период при срочна заетост/Period: Трудов договор с пробен период 6 месеца. Има възможност за дългосрочно назначаване.
Работно време/Working time: Работа на смени
Работни часове на седмица/Hours per week: 37,5 - 42
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off: Работа на смени
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment:
Адрес на месторабота/Location of working place: 77963 Schwanau
Начална дата за започване: 0000-00-00 00:00:00
Настаняване от работодателя/Accommodation: да/yes
Условия на настаняването/Details on accommodation:
Изхранване от работодателя/Meals from employer:
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences :
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2020-03-05
Изисквания
Минимално образование : Гимназия
Степен:
Минимален опит: 1-2 години
Статус
Брой свободни места: 1
Дата на публикуване: 2020-03-05
Край на публикуване: 2020-04-04
Описание

За наш клиент в района на Шванау търсим Индустриален бояджия.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Боядисване на метални повърхности с пистолет

- Подготвителни/довършителни работи

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Немски трудов договор, възможност за дългосрочна заетост

- Съдействаме за намиране на квартира, наемът се заплаща от служителя

- Платен годишен отпуск от 24 дни

- Празнични и коледни бонуси след изпитателния срок

- Възможност да допринесете с опита си и да разширите познанията си

- Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти

- Лице за контакт на български език

ПРОЯВЯВАТЕ ЛИ ИНТЕРЕС?

За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуалната си автобиография със снимка.

По възможност изпратете ни и копие от документ за квалификация (при наличие на такъв).

Квалификация

Бояджия или Лакировач

Предпочитани умения

Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство.

Кандидатствай

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES