header eures

Работни места

Информация за работа
Дърводелец, Мебелист
Преглед
Държава: Германия
Категории на работа: Мебели и дърводелски услуги
Диапазон заплата: € 1400 - 2000 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary: нето
Шофьорска книжка/Driving license: да/yes
Пощенски код: 77855 Achern
Езикови умения: Добри познания по немски език
Ниво на владеене: B1 независимо (поддържащо ниво)
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Срочна
Период при срочна заетост/Period: Трудов договор с пробен период 6 месеца. Има възможност за дългосрочно назначаване.
Работно време/Working time: Работа на смени
Работни часове на седмица/Hours per week: 35-42
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off:
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment:
Адрес на месторабота/Location of working place: Област Ортенау, Баден-Вюртемберг
Начална дата за започване:
Настаняване от работодателя/Accommodation: да/yes
Условия на настаняването/Details on accommodation: Наемът се заплаща от служителя.
Изхранване от работодателя/Meals from employer: не/no
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences : не се поемат от работодателя/no
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2020-03-05
Изисквания
Минимално образование : Гимназия
Степен:
Минимален опит: 1-2 години
Статус
Брой свободни места: 1
Дата на публикуване: 2020-03-09
Край на публикуване: 2020-04-08
Описание

За наш клиент в района търсим отговорен човек за позиция Дърводелец, Мебелист.

Вашите задачи:

·         - Сглобяване и монтаж на мебели

·         - Класически дърводелски работи (рязане, пробиване, лепене и др.)

Ние предлагаме:

·         - Немски трудов договор, възможност за дългосрочна заетост

·         - Съдействаме за намиране на квартира, наемът се заплаща от служителя

·         - Платен годишен отпуск от 24 дни

·         - Празнични и коледни бонуси след изпитателния срок

·         - Възможност да допринесете с опита си и да разширите познанията си

·         - Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти

·         - Лице за контакт на български език

Проявявате ли интерес?

За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуална автобиография със снимка.

По възможност, изпратете ни и копие от документ за квалификация (при наличие на такъв).

Квалификация

Дърводелец/Мебелист

Предпочитани умения

·         Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Кандидатствай

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES