header eures

Информация за работа
Електротехник
Преглед
Държава: Германия
Категории на работа: Електроника и електротехника
Диапазон заплата: € 1500 - 2000 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary: нето
Шофьорска книжка/Driving license:
Пощенски код:
Езикови умения: Добри познания по немски език
Ниво на владеене: B2 независимо (свободно владеене)
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Срочна
Период при срочна заетост/Period: Трудов договор с 6 месеца изпитателен срок. Възможност за дългосрочна заетост.
Работно време/Working time: Работа на смени
Работни часове на седмица/Hours per week: 37,5 - 42
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off: Работа на смени
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment: месечно
Адрес на месторабота/Location of working place: Област Ортенау, Баден-Вюртемберг
Начална дата за започване:
Настаняване от работодателя/Accommodation: да/yes
Условия на настаняването/Details on accommodation: Наемът се заплаща от служителя.
Изхранване от работодателя/Meals from employer: не/no
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences : не се поемат от работодателя/no
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2020-03-06
Изисквания
Минимално образование : Гимназия
Степен:
Минимален опит: 1-2 години
Статус
Брой свободни места: 2
Дата на публикуване: 2020-03-06
Край на публикуване: 2020-04-05
Описание

Acrobat GmbH е немска фирма в област Ортенау, Баден-Вюртемберг, която повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. Наши клиенти са утвърдени фирми в областта на електротехниката, металургията, машиностроенето, автомобилната индустрия, дървообработването и др. През 2014г. Акробат разшири обхвата на дейността си, като започна активно да работи и с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наш клиент търсим Електротехник.

Отговорности:

  • Изграждане и поддържане на електроинсталации
  • Работа с технически чертежи и документация
  • Спазване на инструкциите за качество и сигурност

Изисквания:

  • Средно или висше техническо образование, по възможност представяне на сертификат или диплома
  • Професионален опит в областта
  • Отговорност, способност за самостоятелна работа
  • Добри познания по немски език – писмено и говоримо (B1/B2) - задължително!
  • Готовност за работа на смени
  • Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Ние предлагаме:

  • Немски трудов договор, възможност за дългосрочна заетост
  • Съдействаме за намиране квартира, наемът се заплаща от служителя
  • Годишен отпуск от 24 дни
  • Възможност да допринесете с опита си и да разширите познанията си
  • Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
  • Лице за контакт на български език

За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуалната си автобиография със снимка. По възможност изпратете ни и копие от документ за квалификация.

Очакваме кандидатурата Ви с нетърпение!

Квалификация

Електротехник, Електромонтьор

Предпочитани умения
Кандидатствай

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES