header eures

Работни места

Информация за работа
Заварчик
Преглед
Държава: Германия
Категории на работа: Металургия и минно дело
Диапазон заплата: € 1400 - 1800 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary: нето
Шофьорска книжка/Driving license:
Пощенски код:
Езикови умения: Немски език на разговорно ниво
Ниво на владеене: B1 независимо (поддържащо ниво)
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Срочна
Период при срочна заетост/Period: Трудов договор с 6 месеца изпитателен срок. Възможност за дългосрочна заетост.
Работно време/Working time: Работа на смени
Работни часове на седмица/Hours per week:
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off:
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment: месечно
Адрес на месторабота/Location of working place: Област Ортенау, Баден-Вюртемберг
Начална дата за започване:
Настаняване от работодателя/Accommodation: да/yes
Условия на настаняването/Details on accommodation: Наемът се заплаща от служителя.
Изхранване от работодателя/Meals from employer: не/no
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences : не се поемат от работодателя/no
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2020-03-19
Изисквания
Минимално образование : Гимназия
Степен:
Минимален опит: 1-2 години
Статус
Брой свободни места: 1
Дата на публикуване: 2020-03-19
Край на публикуване: 2020-04-18
Описание

Acrobat GmbH е немска фирма в област Ортенау, Баден-Вюртемберг, която повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. Наши клиенти са утвърдени фирми в областта на електротехниката, металургията, машиностроенето, автомобилната индустрия, дървообработването и др. През 2014г. Акробат разшири обхвата на дейността си, като започна активно да работи и с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наш клиент търсим служител на длъжност Заварчик.

Отговорности

- Заваряване на метални конструкции по предварително зададени параметри и чертежи

Изисквания и необходими умения

- Подходяща квалификация или образование
- Професионален опит в областта
- Немски език на разговорно ниво (ниво В1) - задължително!
- Отговорност
- Готовност за работа на смени
- Шофьорска книжка и личен автомобил – предимство

Ние Ви предлагаме

- Немски трудов договор, възможност за дългосрочно назначаване
- Съдействаме за намиране на квартира, наемът се заплаща от служителя
- Подкрепа при комуникация с институции, адресна регистрация и др.
- 24 дни платен годишен отпуск
- Празнични и коледни бонуси след изпитателния срок
- Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
- Лице за контакт на български език

За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуалната си автобиография със снимка на немски (
или български) език.

Квалификация

Заварчик

Предпочитани умения

Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Кандидатствай

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES