header eures

Работни места

Информация за работа
Специалист връзки с клиенти - различни езици
Top Skills Recruitment София, София, България 117 дни преди
Преглед
Държава: България
Категории на работа: Контактни центрове
Диапазон заплата: лв 1800 - 3000 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary: бруто
Шофьорска книжка/Driving license:
Пощенски код:
Езикови умения: Владеене на португалски, немски, нидерландски или френски на високо ниво
Ниво на владеене: C1 компетентно (ефективно прилагане)
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Постоянна
Период при срочна заетост/Period:
Работно време/Working time: Гъвкаво работно време
Работни часове на седмица/Hours per week:
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off:
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment:
Адрес на месторабота/Location of working place: София
Начална дата за започване:
Настаняване от работодателя/Accommodation: не/no
Условия на настаняването/Details on accommodation:
Изхранване от работодателя/Meals from employer: не/no
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences : не се поемат от работодателя/no
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2020-06-05
Изисквания
Минимално образование : Гимназия
Степен:
Минимален опит: Без опит
Статус
Брой свободни места: 4
Дата на публикуване: 2020-06-05
Край на публикуване: 2020-10-10
Top Skills Recruitment https://topskills-bg.com/ София, София, България
Описание

Ако търсиш кариера, а не просто работа, си дошъл на правилното място.

Имаш възможността да се присъединиш към международна компания с разнообразни проекти.

Твоите отговорности:

  • Ежедневна комуникация с клиенти по телефон, имейл или чат
  • Разрешаване на казуси и въпроси, свързани с услугите използвани от клиентите
  • Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите, с цел удовлетвореност

                          "Удоволствието от работата води до съвършенство в нея."

                                                                                                                           Аристотел

Ще очакваме от теб:

  • Владеене на португалски, немски, нидерландски или френски на високо ниво
  • Английски език на работно ниво
  • Компютърна грамотност
  • Мотивация и желание за работа в динамична среда
  • Професионално отношение и отговорност

Предлагаме ти в замяна:

  • Възнаграждение конкурентно на пазара
  • Богат социален пакет
  • Гъвкав работен график или стандартни смени, в зависимост от проекта
  • Фирмени обучения
  • Модерен офис с комуникативна локация

Не отлагай днешната работа за утре, а кандидатствай сега.

Ако отговаряш на изискванията, изпрати актуална автобиография на английски език и ще се свържем с теб в най-кратък срок.

Keywords: Portuguese/ French/ German/Dutch / customer support/ BPO/ Outsourcing/ немски/ френски/ португалски/ Нидерландски

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Квалификация
Предпочитани умения
Кандидатствай

Анкети

Анкета - Доволни ли сте от услугите на EURES България?

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES