header eures

Информация за работа
Специалист запитвания и продажби с немски език
Top Skills Recruitment 28 дни преди
Преглед
Държава: България
Град/Населено място/City: София
Категории на работа: Комуникации
Диапазон заплата: лв 1800 - 1900 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary:
Шофьорска книжка/Driving license:
Езикови умения: Немски език
Ниво на владеене: C1 компетентно (ефективно прилагане)
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Постоянна
Период при срочна заетост/Period:
Работно време/Working time: пълно/непълно
Работни часове на седмица/Hours per week:
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off:
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment:
Адрес на месторабота/Location of working place: София
Начална дата за започване:
Настаняване от работодателя/Accommodation: не/no
Условия на настаняването/Details on accommodation:
Изхранване от работодателя/Meals from employer: не/no
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences : не се поемат от работодателя/no
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2021-05-19
Изисквания
Минимално образование : Гимназия
Степен:
Минимален опит:
Статус
Брой свободни места: 3
Дата на публикуване: 2021-05-19
Край на публикуване: 2021-06-18
Описание

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги, финансите и IT. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Партнираме си с един от водещите доставчици на услуги в Европа в телекомуникационния, енергийния и транспортния сектор. За техен проект търсим ентусиазиран и комуникативен човек за позиция Специалист запитвания и продажби с немски език.

Отговорности:

  • Приемане на обаждания и ежедневна комуникация с клиенти
  • Разрешаване на възникнали проблеми и въпроси, свързани с услуги, използвани от клиентите
  • Фокусиране върху предлагането на продуктите на компанията

Умения:

  • Свободно владеене на немски език – писмено и говоримо
  • Удоволствие от работата с клиенти
  •  Отлични компютърни умения
  •  Добър усет за търговия

Наличен опит в продажбите е предимство.

Компанията предлага:

  •  Отлично възнаграждение, бонус система и включено платено основно обучение
  • Частична възможност за работа от вкъщи
  •  Годишен отпуск – 24 дни
  •  Пълно или непълно работно време (след изтичане на обучението)
  •  Дългосрочно кариерно развитие в компанията
  •  Социален пакет, който включва: допълнително здравно осигуряване, Multisport карта, ваучери за храна и други отстъпки
  •  Приветлива работна среда

Не се колебайте и кандидатствайте при нас за тази вълнуваща позиция!

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография на английски или български език и ще се свържем с Вас.

 Keywords: customer support/ sales/ specialist/ обслужване/ клиенти

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Квалификация
Предпочитани умения
Кандидатствай

Анкети

Nothing found!

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES