header eures

Информация за работа
Специалист комуникация с клиенти с чужди езици
Top Skills Recruitment 8 дни преди
Преглед
Държава: България
Категории на работа: Комуникации
Диапазон заплата: лв 1600 - 2500 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary:
Шофьорска книжка/Driving license:
Пощенски код: 1000
Езикови умения:
Ниво на владеене: B2 независимо (свободно владеене)
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Постоянна
Период при срочна заетост/Period:
Работно време/Working time: на смени
Работни часове на седмица/Hours per week:
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off:
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment:
Адрес на месторабота/Location of working place: Sofia
Начална дата за започване:
Настаняване от работодателя/Accommodation:
Условия на настаняването/Details on accommodation:
Изхранване от работодателя/Meals from employer:
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences : не се поемат от работодателя/no
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2020-05-20
Изисквания
Минимално образование : Бакалавър или колеж
Степен:
Минимален опит: 1-2 години
Статус
Брой свободни места: 5
Дата на публикуване: 2020-05-20
Край на публикуване: 2020-06-19
Описание

Изисквания:

Ако сте позитивен и динамичен човек, който иска да подобрява и да развива своите езикови и професионални умения в международна среда. Ако обичате да общувате с много и различни хора, значи сте на правилното място - вижте какво може да Ви предложи нашият клиент с разнообразните му проекти!

Всичко, което Ви е необходимо, е да комуникирате свободно на един от следните езици по телефон и имейл: холандски, немски, френски, чешки или португалски, както и владеене на работно ниво на английски език.

Условия за работа:

• Отлично възнаграждение

• Стандартно или гъвкаво работно време

• Възможност да разгърнете потенциала си в международна компания с разнообразни проекти

• Отлична работна атмосфера и обкръжение от професионалисти, говорещи различни езици - страхотен екип, който ще подпомага Вашето кариерно развитие

• Обучения, чрез които да подобрявате уменията и способностите си за по-висока ефективност в работния процес

• Богат пакет от социални придобивки, включващ допълнително медицинско обслужване, транспортна и спортна карта,ваучери и други интересни придобивки

• Участие в обучения, тиймбилдинги, събития и игри на компанията

Отговорности:​

• Предоставяте информация за продуктите и услугите на компанията и отговаряне на запитвания по имейл, чат или телефонни обаждания в зависимост от проекта

• Да се грижите и помагате на клиентите да разрешат своите казуси

Това не е просто работа, а възможност за изграждане на кариера!

Ако желаете да получите перфектния старт в професионалната си кариера или искате да обогатите този, който вече имате, не се колебайте и минута повече, изпратете ни Вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.

Keywords: Холандски/ Dutch/ Немски/ German/ Френски/ French/ Португалски/ Portuguese/ Английски/ English/ Чешки/ Czech/ BPO/ Customer support

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017

Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Квалификация
Предпочитани умения
Кандидатствай

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES