header eures en 5

Job Information
Сътрудник връзка с клиенти с испански и английски език
Top Skills Recruitment София, София, България 31 Days Ago
Overview
Country: Bulgaria
Job Category: Consulting services
Job Salary Range: лв 1600 - 1800 Monthly
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary: нето
Шофьорска книжка/Driving license:
Zipcode:
Language skills: испански и английски език
Level: C1 компетентно (ефективно прилагане)
Job Type: Full-Time
Employment type: Постоянна
Период при срочна заетост/Period:
Работно време/Working time: гъвкаво работно време на ротационни смени, 5 дни в седмицата, 8-часов работен ден
Работни часове на седмица/Hours per week:
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off:
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment: месечно
Адрес на месторабота/Location of working place: бул. Цариградско шосе
Начална дата за започване:
Настаняване от работодателя/Accommodation: не/no
Условия на настаняването/Details on accommodation:
Изхранване от работодателя/Meals from employer: да/yes
Условия на изхранването/Details about meals: ваучери за храна - 100 лева на месец, безплатни плодове и сандвичи в офиса
Пътни разходи до страната/Travel expences : да, поемат се от работодателя/yes
Информация-пътни разходи/Info on travel expences: ваучери за транспорт за късните смени
Друга информация/Other information:
Posted: 2020-07-03
Requirements
Minimum Education: Bachelor or College
Degree Title:
Minimum Experience: 1-2 years
Job Status
No of Jobs: 5
Start Publishing: 2020-07-03
Stop Publishing: 2020-08-02
Top Skills Recruitment https://topskills-bg.com/ София, София, България
Description

Твоята сила е владеенето на испански език?

Харесва ти да комуникираш с хора от цял свят?

Интересуваш се от кариера и развитие в международна обстановка?

Ти си на правилното място!

Нашият клиент е глобална и непрекъснато развиваща се компания.

Тя ще ти предложи:

- Конкурентно възнаграждение + 13-а заплата

- Професионални и бизнес обучения

- Ваучери за храна и такси

- Допълнително здравно осигуряване

- Намаления към търговски обекти

- Спортни карти на половин цена

- Тийм билдинги и различни събития

- Гъвкаво работно време на ротационни смени

- Модерен офис и комфортна работна среда

- Безплатни плодове, сандвичи и напитки в офиса

От теб се изисква само:

- Отлично владеене на испански език

- Много добро ниво на английски език

- Опит в областта на обслужването на клиенти

- Добри компютърни умения

Твоите отговорности:

- Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят

- Предоставяне на информация на потребителите относно продукти и услуги, предлагани от компанията

- Съдействие при разрешаване на различни възникнали казуси

- Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите

Очакваме твоята автобиография на английски език!

Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ключови думи: Español/ Spanish/ Испански/ Customer Service/ Chat Support/ Email Support/ BPO

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017

Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Qualification
Prefered Skills

Get up-to-date information on EURES services