header eures

Информация за работа
ЦПУ фрезист (м/ж)
work InTime GmbH Jena 38 дни преди
Преглед
Държава: Германия
Град/Населено място/City: Jena
Категории на работа: Друго производство
Диапазон заплата: € 2600 - 2800 Месечно
Размер на работна заплата (бруто/нето)/Salary:
Шофьорска книжка/Driving license:
Езикови умения:
Ниво на владеене:
Вид заетост: Пълна заетост
Тип заетост: Постоянна/Permanent
Период при срочна заетост/Period:
Работно време/Working time: 08:00 - 16:00
Работни часове на седмица/Hours per week: 35
Работа на смени и почивни дни/Shifts and days off:
Заплащане (седмично, месечно)/Way of payment:
Адрес на месторабота/Location of working place: Германия
Начална дата за започване: 2022-01-10
Настаняване от работодателя/Accommodation: не/no
Условия на настаняването/Details on accommodation:
Изхранване от работодателя/Meals from employer: не/no
Условия на изхранването/Details about meals:
Пътни разходи до страната/Travel expences : не се поемат от работодателя/no
Информация-пътни разходи/Info on travel expences:
Друга информация/Other information:
Публикувано: 2021-12-21
Изисквания
Минимално образование : Бакалавър или колеж
Степен:
Минимален опит: 1-2 години
Статус
Брой свободни места: 10
Дата на публикуване: 2021-12-21
Край на публикуване: 2022-01-24
Описание

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ КАТО ЦПУ ФРЕЗИСТ:

- Обслужване и инсталация на ЦПУ обработващи машини

- Извършване на качествен контрол

- Други обичайни за професията дейности

КАКВО ВИ Е НУЖНО:

- Завършено професионално образование в тази област или професионален опит в близка област

- Увереност при извършване на обичайните, типични за професията работни процеси

- Да имате готовност за монтажни дейности (по избор)

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Всички предимства на тарифните споразумения с Федералната асоциация на работодателите и агенциите за подбор на персонал (BAP)/Немската асоциация на синдикатите (DGB)

- Заплащане над тарифата

- Надбавки за транспорт

- Доплащане за извънредни часове и за работа в неделни и празнични дни

- Надбавки за почивни дни и Коледа

- Индивидуално обслужване от нашето представителство във Вашия регион

Covid мерки на работното място:

  1. Достъпът до работното място е позволен само за служители, които са ваксинирани, прекарали през последните 6 месеца CoVID-19 (притежаващи съответния сертификат) или се тестват всеки ден преди да им се позволи достъп до работното място. Тестове, направени от съответният служител,не се приемат! Необходим е тест, направен на работното място от специално обучен колега.
  2. Резултатите от теста се пазят на дигитален или хартиен носител.
  3. Всеки един служител се контролира всеки ден, преди да му се позволи достъп до работното място.
  4. В затворените помещения имат право да работят само определен брои служители- според квадратурата на помещението.
  5. Спазването на минимум 2 метра дистанция е абсолютно подсигурено.
  6. Задължително е носенето на маска тип минимум FFP2.

Изпращайки автобиографията си, Вие потвърждавате/се съгласявате Вашите данни да се използват за целите на набирането на персонал и/или посредничеството при намирне на работа, съгласно Европейския регламент за защита на личните данни. Може да видите информация, на линка на работодателя - https://www.work-intime.de/bg/sglasie-za-obrabotvane-na-lichni-danni/

Квалификация
Предпочитани умения
Кандидатствай

Анкети

Nothing found!

Получавайте актуална информация свързана с услугите на EURES